Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Items
ar: أخبار

en: Key
ar: المفتاح

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
