Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Text
ast: Testu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Items
ast: Elementos

en: Key
ast: Llave
