Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Items
az: Elementlər

en: Key
az: Açar

en: Default value
az: Standart qiymət
