Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Text
bg: Текст

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Items
bg: Новини

en: Key
bg: Ключ
