Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
