Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Default value
bs: Defaultne postavke
