Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Custom
cs: Vlastní

en: Items
cs: Položky

en: Key
cs: Klíč

en: Default value
cs: Výchozí hodnota
