Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu

en: Items
cy: Eitemau

en: Key
cy: Allwedd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
