Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Text
da: Tekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: Items
da: Overskrifter

en: Key
da: Nøgle

en: Default value
da: Standardværdi
