Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Key
el: Κλειδί

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
