Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Items
eo: Eroj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
