Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Last updated
es: Última actualización

en: Text
es: Texto

en: Custom
es: Personalizado

en: Items
es: Elementos

en: Key
es: Clave

en: Default value
es: Valor predeterminado
