Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Custom
et: Kohandatud

en: Items
et: Kirjed

en: Key
et: Võti

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
