Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Items
eu: Elementuak

en: Key
eu: Giltza

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
