Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: Custom
fi: Oma

en: Items
fi: Aiheet

en: Key
fi: Avain

en: Default value
fi: Oletusarvo
