Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Items
fil: Mga bagay

en: Key
fil: Susi
