Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Text
he: טקסט

en: Custom
he: מותאם

en: Items
he: פריטים

en: Key
he: מפתח

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
