Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Value
hi: मान

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Text
hi: लेख

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
