Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Items
hr: Stavke

en: Key
hr: Ključ

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
