Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Items
hu: Tételek

en: Key
hu: Kulcs

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Endpoint
hu: Végpont

en: endpoint
hu: végpont

en: deprecated
hu: elavult

en: Deprecated
hu: Elavult
