Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
