Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Last updated
id: Update terakhir

en: Text
id: Teks

en: Custom
id: Tersuai

en: Items
id: Item

en: Key
id: Kunci

en: Default value
id: Nilai bawaan
