Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Items
is: Hlutir

en: Default value
is: Sjálfgildi
