Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: Text
it: Testo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Items
it: Elementi

en: Key
it: Chiave

en: Default value
it: Valore predefinito
