Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Text
ja: テキスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Items
ja: アイテム

en: Key
ja: キー

en: Default value
ja: デフォルト値
