Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Key
ka: გასაღები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
