Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Items
km: ធាតុ

en: Key
km: សំខាន់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
