Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ
