Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Items
lv: Vienumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
