Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
