Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
