Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Value
no: Verdi

en: Last updated
no: Sist oppdatert

en: Text
no: Tekst

en: Custom
no: Tilpasset

en: Items
no: Nyheter

en: Key
no: Nøkkel

en: Default value
no: Standardverdi
