Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
