Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Custom
nl: Aangepast

en: Key
nl: Sleutel

en: Default value
nl: Standaardwaarde
