Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Items
oc: Elements

en: Key
oc: Clau

en: Default value
oc: Valor per defaut
