Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Text
pl: Tekst

en: Custom
pl: Własne

en: Items
pl: Elementy

en: Key
pl: Klucz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: endpoint
pl: punkt końcowy
