Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Items
ps: توکي

en: Key
ps: کيلی
