Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Value
pt: Valor

en: Last updated
pt: Última atualização

en: Text
pt: Texto

en: Custom
pt: Personalizado

en: Items
pt: Itens

en: Key
pt: Chave

en: Default value
pt: Valor predefinido
