Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Items
ro: Articole

en: Key
ro: Cheie

en: Default value
ro: Valoare implicită
