Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Text
ru: Текст

en: Custom
ru: Собственная

en: Items
ru: Элементы

en: Key
ru: Ключ

en: Default value
ru: Значение по умолчанию
