Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Custom
sk: Vlastná

en: Items
sk: Položky

en: Key
sk: Kľúč

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
