Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Items
sq: Elementët
