Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Items
sv: Poster

en: Key
sv: Nyckel

en: Default value
sv: Förvalt värde
