Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Last updated
ta: கடைசியாக மாற்றப்பட்டது

en: Text
ta: உரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Key
ta: சாவி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
