Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Items
te: అంశాలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
