Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Items
ug: تۈرلەر
