Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Custom
uk: Власний

en: Items
uk: Елементи

en: Key
uk: Ключ

en: Default value
uk: Базове значення

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Deprecated
uk: Застаріло
