Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Key
vi: Khóa

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
