OwnTracks (2.0.0) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Event
ru: Событие

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Year
ru: Год

en: Heading
ru: Заголовок

en: Month
ru: Месяц

en: Current
ru: Текущий

en: Desc
ru: По убыванию

en: Day
ru: День

en: Pressure
ru: Давление

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Map
ru: Карта

en: Accuracy
ru: Точность

en: Apply
ru: Применить

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Offset
ru: Пропустить

en: Radius
ru: Радиус

en: Admin
ru: Администратор

en: Current location
ru: Текущее местоположение

en: Locations
ru: Места

en: Trigger
ru: Триггер

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Connection
ru: Соединение

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Transitions
ru: Переходы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
