OwnTracks (2.0.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Current
ne: ताजा

en: Day
ne: दिन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
